Дніпро знову виграв у домашньому баблі, Будівельник здобув 6-ту перемогу

24 листопада відбулися два матчі баскетбольної Суперліги

633
0
ФБУ

У грі домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Дніпро переміг Старий Луцьк (92:79).

Після рівного початку матчу вже з перших хвилин другої чверті Дніпро створив заділ у 9 очок. Тайм-аут Володимира Журжія допоміг Старому Луцьку вирівняти гру, майже наздогнати суперника, але вдала кінцівка десятихвилинки с наддальнім Закурдаєва наприкінці дозволила господарям виграти першу половину +7.

Після великої перерви боротьби на майданчику не вийшло – Дніпро впевнено тримав перевагу на рівні 10 очок, які ближче до кінця трансформувались в 15. Попри всі намагання баскетболістів Старого Луцька, інтригу до гри вони повернути не змогли.

Найкращим гравцем матчу став Максим Закурдаєв, який до 23 очок додав 4 підбирання, 6 передач та 2 перехоплення. Дніпро виграв другу поспіль гру домашнього баблу і третю загалом. 26 листопада Дніпро зіграє з Запоріжжям.

Будівельник здобув шосту перемогу в сезоні, здолавши в матчі регулярного чемпіонату Суперліги львівську Політехніку-Галичину.

Лідери чемпіонату зробили серйозний ривок у першій половині, яку виграли з різницею в 16 очок. Після великої перерви львів’яни змогли вирівняти гру і наприкінці матчу скоротити відставання до 10 очок. Але кияни контролювали цей матч і довели його до перемоги з рахунком 80:65.

Будівельник мав перевагу за всіма статистичними показниками, єдиною проблемою підопічних Дмитра Забірченка в цьому матчі стали втрати, яких у Будівельника назбиралося 22. Найефективнішим гравцем матчу став центровий переможців Максим Сандул, який оформив солідний дабл-дабл – 11 очок та 17 підбирань (РЕ 27).

Після цього матчу у Будівельника шість перемог у шести матчах, а львів'яни зазнали третьої поразки в чотирьох зустрічах. 25 листопада Будівельник зіграє проти Старого Луцька, а Політехніка-Галичина протистоятиме Запоріжжю.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Дніпро, СК Шинник, 24 листопада

Дніпро – Старий Луцьк-Університет – 92:79 (22:18, 23:20, 24:18, 23:23)

Дніпро: Бондарук 5, Тарасенко 13 + 9 підбирань, Тимофеєнко 12 + 8 підбирань, Закурдаєв 23 + 6 передач, Джеріхов 2 – старт; Бібіков 13, Мартинов 9, Загреба 8 + 7 підбирань, Колдомасов 7 + 7 передач.

Старий Луцьк: Коцько 20 + 6 передач, Прозапас 11, Є. Коровяков 15, Дейна 4 + 5 підбирань, Рудаков 11 + 6 підбирань – старт; Алтухов 3, Панфілов 8, Горковенко 7, Марків 0, Бедлінський 0, Должко 0

Будівельник – Політехніка-Галичина – 80:65 (20:13, 24:15, 20:21, 16:16)

Будівельник: Кольченко 16 + 5 передач + 4 підбирання – 5 втрат, Конєв 15, Сандул 11 + 17 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Нікітін 11 + 7 підбирань + 4 перехоплення + 3 передачі, Хохоник 8 + 5 передач + 4 підбирання – старт, Приймак 8 + 5 підбирань, Сафонов 6, Зайцев 5, Рахметов, Кабанов

Політехніка: Федчук 18 + 5 передач + 5 підбирань, Тіщенко 12, Полюляк 9 + 5 передач, Бережний 6 – 4 втрати, Горобченко 4 + 4 перехоплення – старт, Станішевський 10, Крамар 4, Кич 2, Бартоломеєв 0