Грузія U-21 – Україна U-21 – 1:1. Відео голів та огляд матчу

Молодіжна збірна України провела спаринг на зборах у Грузії

342
0
УАФ

Готуючись до фінального турніру Євро-2023 U-21, молодіжна збірна України в місті Горі провела контрольний поєдинок із командою Грузії.

21 листопада на Tengiz Burjanadze Stadium у Горі, що в 60 км від грузинської столиці, українці провели спаринг із молодіжною збірною Грузії. Суперник також є учасником Євро-2023 U-21 – у ролі господаря.

Напередодні матчу Руслан Ротань зіткнувся зі складною кадровою ситуацією. Серед тих, хто виходив у стартовому складі на гру з Ізраїлем, місце в «основі» зберегли лише Лях і Кащук.

Початок поєдинку виявився рівним, у грузинів ударом у площину відзначився Гуляшвілі, в України увірвався до штрафного й небезпечно прострілив Кащук. Проте поступово господарі заволоділи ініціативою, а в синьо-жовтих було чимало помилок на власній половині поля.

Так, Кінарейкіну довелося виручати команду після ударів Гагуа, Ніки Хорхелі, Гуляшвілі, зі стандарту над поперечиною пробив Меквабішвілі, ще одного небезпечного удару з лінії штрафного завдав той самий Гуляшвілі. Українці відповіли лише неточною дальньою спробою від Кулаковського.

По перерві українці діяли значно дисциплінованіше, почали створювати моменти біля чужих воріт. Спершу Кащук скористався фланговою передачею, однак не зміг переграти Куталадзе. А на 63-й хвилині українці вийшли вперед. Кащук обігрався з Краснопіром на вході до штрафного і з правої пробив у дальній кут.

Утім, невдовзі грузини відігралися – потужний дальній удар точно в кут удався Хвадагіані. На останніх хвилинах зустрічі команди мали обмаль моментів і змінити нічийний рахунок не зуміли. 1:1. На цій ноті листопадовий збір для підопічних Руслана Ротаня завершено.