Перша ліга. Полісся, ЛНЗ та Оболонь виграли, Карпати перемогли з курйозом

Огляд туру Першої ліги

2607
0
ФК Оболонь

19-20 листопада відбулися матчі 13-го туру Першої ліги України. Тур вийшов не гольовим. Тільки в одному поєдинку із восьми спрацював тотал забитих м'ячів «більше 2,5».

«Нива» розписала мирову 0:0 з «Епіцентром», який вже гарантував собі вихід у «чемпіонський раунд».

«Полісся» з рахунком 3:0 обіграло «Діназ». У колективу з Житомира, який здобув свою 12 перемогу, вже 37 очок в активі.

У битві аутсайдерів «Буковина» виграла у «ФСК Маріуполь» з рахунком 1:0 завдяки голу Палагнюка на 86-й хвилині.

«Карпати», які цього сезону найчастіше досягали позитивного для себе результату у других таймах, у поєдинку з «Прикарпаттям» вирішили результат зустрічі у першому акті цього футбольного дійства. Голи Дуця та Галенкова до перерви дозволили «Карпатам» піти у роздягальню на перерву за рахунку 2:0 на свою користь. І навіть вилучення у середині другого тайму автора гола Галенкова не дозволило «Прикарпаттю» вразити ворота львів'ян. Також у цьому матчі був конфуз. Протягом хвилини галичани грали із дванадцятьма футболістами одночасно. На 58-й хвилині наставник «Карпат» провів подвійну заміну. Замість Шаха та Когута на поле вийшли Кожанов та Лень. Коли Шах пішов з поля, то Когут продовжив грати. Суддя це не одразу помітив. Але в результаті, коли арбітр зрозумів, що склади нерівні, Когут отримав жовту картку і був відправлений з поля. Щодо самої зустрічі, то вона завершилася з рахунком 2:0 на користь «Карпат».

Як відомо, із Групи А «Полісся», «Карпати» та «Епіцентр» вже вийшли до чемпіонського раунду. Четверту путівку у 14 турі розіграють четверта «Нива» (17 очок) та п'яте «Прикарпаття» (15 балів). Тернопільці зіграють на виїзді із «Буковиною», а івано-франківці також на чужому полі з «Епіцентром».

У Групі А «ЛНЗ» та «Оболонь», які забезпечили собі потрапляння до чемпіонського раунду, також виграли. «ЛНЗ» переміг у поєдинку зі «Скоруком». Черкащани, як «Карпати», перемогли 2:0 завдяки двом голам у першому таймі у виконанні Долінського та Савіна.

У свою чергу «Оболонь» виграла у «Кременя» з рахунком 1:0 завдяки ранньому голу Груші на п'ятій хвилині. «Полтава» аналогічно виграла з рахунком 1:0 у «Чернігова» лише після автоголу Романченка на шостій хвилині.

Запорізький «Металург» розписав мирову 1:1 із «Гірником-Спорт». Ця нічия із 20 балами дозволила запоріжцям забезпечити собі вихід у чемпіонський раунд.