Гарет БЕЙЛ: «Промова головного тренера у перерві змінила ситуацію»

Валлійський вінгер – про матч зі США на ЧС-2022

835
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Гарет Бейл

Атакуючий півзахисник збірної Уельсу Гарет Бейл оцінив поєдинок 1-го туру групової стадії чемпіонату світу 2022 зі збірною США, який завершився внічию 1:1.

«Чесно кажучи, перший тайм був не дуже вдалим – вони грали справді добре, а ми погано. Але чудова промова головного тренера у перерві змінила ситуацію, хлопці вийшли битися і змінили хід гри, виявили характер, як ми це зробили на Євро. Тепер ми йдемо далі.

Чи сумнівався я з приводу виконання пенальті? Жодних сумнівів не було. Відчував, що я мав зробити крок уперед і зробив це. Дуже радий, що забив. У другому таймі наша гра була фантастичною, тому ми маємо велику впевненість. Ми маємо боротися за свою країну, як завжди. Ми йдемо далі», - заявив Бейл.

25 листопада збірна Уельсу зіграє з командою Ірану, яка у 1-му турі програла збірній Англії з рахунком 2:6. В іншому матчі квартету В зіграють збірні США та Англії.

Раніше повідомлялося, що Гарет Бейл став співрекордсменом-гвардійцем збірної Уельсу.

Матеріал підготовлено за підтримки Parimatch Ukraine.

Заряджай на чемпіонат світу разом з Parimatch!