Перша нічия у Катарі. США та Уельс розписали мирову на чемпіонаті світу

На місці валлійців могла грати збірна України, яка поступилася їм у відборі

3723
7
Getty Images/Global Images Ukraine

В Ер-Раяні на стадіоні «Ахмед бін Алі» відбувся матч першого туру групового раунду чемпіонату світу 2022, в якому зустрічалися національні збірні США та Уельсу.

На місці валлійців могла опинитися цього вечора збірна України, якби команді Олександра Петракова вдалося перемогти Гарета Бейла та компанію у стиковому фіналі кваліфікації.

До речі, та перемога поки що залишається останньою для Уельсу, після неї був провальний виступ у Лізі націй і, як наслідок, виліт у дивізіон В. А тому валлійців у матчі з американцями не вважали фаворитами. Навпаки, коефіцієнти говорили на користь команди Сполучених Штатів Америки.

Рахунок у поєдинку було відкрито на 36-й хвилині зусиллями нападника французького «Лілля» Тімоті Веа. 22-річний американець, який є сином президента Ліберії, відзначився четвертим забитим м'ячем за національну команду та дебютним на чемпіонатах світу.

Після перерви футболісти Уельсу мали намір вирвати хоча б нічийний результат, і одна зі спроб відігратися увінчалася успіхом. На 81-й хвилині Гарет Бейл заробив 11-метровий удар, який сам виконав. Воротар вгадав напрямок удару, проте лідер валлійців пробив настільки сильно і точно у верхній кут, що шансів у його візаві майже не було.

Фінальний свисток головного арбітра зафіксував першу нічию на Мундіалі у Катарі – 1:1. Обидві команди набрали по одному очку і, в принципі, можуть бути задоволені результатом, адже він цілком закономірний. США протягом майже половини матчу вели в рахунку, в той час як Уельс створив більше небезпечних моментів, проте забити зміг лише наприкінці.

Після першого туру американці разом із валлійцями ділять друге-третє місця у турнірній таблиці групи В. Ймовірно, хтось із них у підсумку і вийде до 1/8 фіналу з другого місця. Звісно, ​​за умови, що Ірану не вдасться створити сенсацію.

Саме з Іраном збірна Уельсу зіграє у другому турі чемпіонату світу у Катарі. США, у свою чергу, поборються з лідером квартету – збірною Англії. Обидва поєдинки відбудуться 25 листопада.