Названо найкращого гравця стартового матчу ЧС-2022 між Катаром та Еквадором

Капітан збірної Еквадору Еннер Валенсія оформив дубль у першому таймі

2207
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Еннер Валенсія

Капітан збірної Еквадору Еннер Валенсія названий найкращим гравцем першого матчу ЧС-2022 проти команди Катару (2:0).

Еннер Валенсія у першому таймі оформив дубль, крім того, ще один його гол було скасовано через офсайд суддями VAR.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

У неділю, 20 листопада, стартував чемпіонат світу 2022 в Катарі. Першим поєдинком мундіалю стало протистояння між господарями турніру та збірною Еквадору.

Матч пройшов у місті Ель-Хаур на стадіоні «Аль-Байт». Дубль Еннера Валенсії у першому таймі приніс перемогу Еквадору (2:0).

Матеріал підготовлено за підтримки Parimatch Ukraine.

Заряджай на чемпіонат світу разом з Parimatch!