Щось зламалося. Українські транслятори показали перший матч ЧС без табло

При цьому у закордонних трансляторів табло на екрані було присутнім

18714
6
Getty Images/Global Images Ukraine

Українські транслятори показали перший матч ЧС-2022 без табло на екрані. Інші титри з'являлися під час трансляції як належить.

У трансляціях на MEGOGO та Суспільне табло не виводилося на екран. При цьому у закордонних трансляторів табло було присутнім.

Голова правління Суспільне Микола Чернотицький розповів про причини несправності:

«Відсутність рахунку під час чемпіонату – трабл у організаторів, які надають нам сигнал. Суспільне не має права саме вводити. Коментатори частіше повторюватимуть рахунок, допоки організатори не вирішать проблему».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

У неділю, 20 листопада, стартував чемпіонат світу 2022 року в Катарі. Першим поєдинком мундіалю стало протистояння між господарями турніру та збірною Еквадору.

Матч пройшов у місті Ель-Хаур на стадіоні «Аль-Байт». Дубль Еннера Валенсії у першому таймі приніс перемогу Еквадору (2:0).