Джокович обіграв другого поспіль тенісиста з рф на Підсумковому турнірі

Сербський тенісист у трьох сетах розібрався з Даніїлом Медведєвим

3567
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Новак Джокович

21-разовий чемпіон турнірів Grand Slam Новак Джокович (АТР 8) у третьому турі Підсумкового турніру АТР обіграв Данііла Медведєва (АТР 5) у двох сетах за 3 години та 9 хвилин.

ATP Finals. Груповий етап

Новак Джокович (Сербія) – Данііл Медведєв – 6:3, 6:7 (5:7), 7:6 (7:2)

Наприкінці другого сета у Новака почалися проблеми з диханням, почала відчуватися втома. Сербський тенісист навіть брав медичний тайм-аут, але зміг обіграти суперника. У третьому сеті Медведєв не подав на матч за рахунку 5:4.

Зазначимо, що матч уже не мав жодного турнірного значення. Новак ще минулого туру забезпечив собі місце в плей-оф, коли обіграв Андрєя Рубльова з рф.

До речі, Джокович виграв усі 3 гри у червоній групі, а Медведєв усі 3 гри програв. Останнє місце у півфіналі з цієї групи забере переможець матчу Стефанос Циципас – Андрєй Рубльов.

У плей-оф Новак зустрінеться з Тейлором Фрітцем, який учора виграв у Фелікса Оже-Альяссіма.