Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Туреччина
| Оновлено 03 жовтня 2023, 19:12
4299
5

Колишній захисник Шахтаря заснував власну футбольну академію у Туреччині

Толга Сейхан хоче, щоб молоді таланти з його рідного Гіресуна ставали топ-футболістами

| Оновлено 03 жовтня 2023, 19:12
4299
5
Колишній захисник Шахтаря заснував власну футбольну академію у Туреччині
Bursa.com

Колишній центральний захисник «Шахтаря» Толга Сейхан заснував власну футбольну академію в рідному для нього турецькому місті Гіресун.

Заявлена ​​мета академії – відкривати нові таланти та допомагати їм розвиватися завдяки програмам професійної підготовки.

«Гіресун – моє рідне місто. Мешканці мого міста дуже люблять мене. Я також відчуваю відповідальність за цю любов. Сподіватимемося, що в Гіресуні виростуть чудові футболісти, добре підготовлені у всіх аспектах. Ми хочемо, щоб це було найкращим проектом. Я дуже люблю Гіресун. Незважаючи на те, що я довгий час був поза містом, моє життя пройшло тут. Я хотів би, щоб ці хлопці пішли до збірної, як і я. Збірна – зовсім інше почуття».

«Цей проект є освітнім. Процес та терпіння. Оскільки ми лише розпочинаємо, підтримка кожного дуже важлива. Нехай сім'ї зі спокійною душею приводять своїх дітей, ніхто тут не залишиться поза увагою. У нас працюють дуже гарні та кваліфіковані викладачі. Я вірю, що завдяки цьому проекту з'являться нові таланти», – заявив 45-річний Сейхан.

Нагадаємо, Толга Сейхан був на контракті у «Шахтарі» з 2005 по 2008 рік. За «гірників» турецький центрбек відіграв 21 матч, а потім на правах оренди виступав за «Галатасарай» та «Трабзонспор». Футбольну кар'єру Сейхан завершив улітку 2011 року.

Оцініть матеріал
★★★★★
★★★★★
★★★★★
(10)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Коментарі 5
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Серж Пидр
Красава, успехов!
Remark
Даже и не припомню, чтобы он играл за Шахтер. Я вообще думал, что турков в Шахтере не было.