Мінус один рускій на Підсумковому турнірі. Циципас обіграв першу ракетку рф

Грецький тенісист у трьох сетах виграв у Данііла Медведєва

5525
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Стефанос Циципас

Грецький тенісист Стефанос Циципас (АТР 3) у другому раунді групового турніру на Підсумковому турнірі АТР виграв у Данііла Медведєва (АТР 5) у трьох сетах за 2 години та 23 хвилини.

Nitto ATP Finals. Груповий етап

Стефанос Циципас (Греція) – Данііл Медведєв – 6:3, 6:7 (11:13), 7:6 (7:1)

У третьому сеті Циципас програвав 3:5, Медведєв не подав на матч при рахунку 5:4 і незабаром грек виграв зустріч на тай-брейку.

Зазначимо, що Медведєв є першою ракеткою рф. У минулому турі він програв своєму співвітчизнику Андрєю Рубльову. Через дві поразки у нього вже немає шансу вийти у плей-оф турніру.

До речі, раніше свій матч у цій групі завершили Новак Джокович та Андрєй Рубльов. Серб впевнено обіграв Андрєя та достроково вийшов у півфінал Підсумкового турніру АТР. В останньому турі Циципас і Рубльов розіграють останнє місце у плей-оф, а Джокович проведе матч, який нічого не вирішує, з Медведєвим.