Протистояння новачків УПЛ цього разу завершилось на користь команди Юрія Вернидуба

3122
2
УПЛ

В Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся поєдинок 13-го туру української Прем'єр-ліги, у якому зіграли новачки елітного дивізіону – харківський «Металіст» та «Кривбас» із Кривого Рогу. За підсумками минулого сезону ці команди зайняли два перші рядки в турнірній таблиці Першої ліги, а тепер намагаються закріпитися в УПЛ. Причому в нижчих дивізіонах криворіжці не змогли забити харків'янам жодного м'яча, тому мали подвійну мотивацію.

«Металіст» підходив до звітної зустрічі із серією з чотирьох поєдинків без перемог, хоча на старті сезону встиг здобути чотири перемоги. «Кривбас» лише завдяки сенсаційній перемозі над полтавською «Ворсклою» (1:0) у минулому турі зумів відірватися від дна турнірної таблиці, проте цей успіх все одно не дозволяв почуватися комфортно. Тим паче, від команди Юрія Вернидуба всі чекали набагато більшого.

Перший тайм пройшов за досить рівної боротьби. Обидві команди створювали небезпечні моменти, але м'яч просто не залітав у ворота. В одних епізодах на висоті були голкіпери, а коли вони були безсилі, страхував каркас воріт. На 25-й хвилині поперечина врятувала Богдана Сарнавського від вірного голу після удару у виконанні В'ячеслава Танковського.

УПЛ

Подібним чином складалася і перша половина другого тайму: обидві команди мали намір здобути перемогу та відповідали атакою на атаку. За такого ходу подій гол був лише питанням часу, і його таки дочекалися, проте лише на 73-й хвилині. Назар Волошин спиною до воріт опинився з м'ячем у штрафному майданчику, але зумів розвернутися і потужним ударом вразив нижній кут воріт харків'ян.

Повівши в рахунку, підопічні Юрія Вернидуба повністю віддали ініціативу «Металісту» і переключилися на гру від оборони, сподіваючись підловити суперника на контратаках. Через 10 хвилин після забитого м'яча Задерака міг подвоювати перевагу своєї команди та знімати питання про результат поєдинку, проте Орест Костик цього разу врятував свій колектив.

1:0 – «Кривбас» здобув другу перемогу поспіль і тепер має найкращу діючу серію в чемпіонаті, оскільки лідери синхронно втратили очки. «Металіст» не може виграти вже 5 поєдинків поспіль, через що продовжує падіння в турнірній таблиці. Після 12 зіграних матчів у криворіжців 12 набраних балів, у харків'ян – 15.

У наступному турі «Кривбас» прийматиме «Металіст 1925», а «Металіст» проведе виїзну зустріч із «Минаєм».