Мікель АРТЕТА: «Командний дух Арсеналу неймовірний»

Наставник «Арсеналу» – про перемогу над «Вулверхемптоном»

1048
0

Менеджер лондонського «Арсеналу» Мікель Артета дав оцінку перемозі команди над «Вулверхемптоном» з рахунком 2:0 у матчі 16-го туру чемпіонату Англії.

«Дякую вболівальникам за підтримку та за те, як вони допомогли перетворити цей клуб, дякую кожному за енергію. Фанати повинні насолоджуватися [лідерством в АПЛ]. Сьогодні ми продемонстрували інший рівень зрілості. У перші 20-30 хвилин ми щосили намагалися зламати стиль гри «Вулвс». Ми були набагато кращими у другому таймі, були трохи сміливішими, ризикували, але не дозволяли супернику забігати за спину.

[Командний дух «Арсеналу»] неймовірний – без таких особистостей ми не були б у тому становищі, в якому ми знаходимося. Гравці ростуть з кожним днем», - заявив Мікель Артета.

«Арсенал» у таблиці АПЛ посідає 1 місце із 37 очками. Другим йде «Манчестер Сіті», який має 32 пункти.