Луческу готовий йти, перемога тенісисток, травма Миколенка, маячня Ердогана

7613
0

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 12 листопада.

1. Луческу готовий піти на пенсію. Друг Мірчі назвав можливі терміни рішення. Румунський фахівець все ж таки націлений довести сезон до кінця.

2. Аль-Айн Реброва з Ярмоленком вирвав нічию у зіркового конкурента в ОАЕ. «Аль-Айн» зіграв внічию з «Аль-Шарджа».

3. Японія – Україна – 0:3. Масна крапка від Костюк. Марта розгромила Учідзіму. Жіноча збірна України з тенісу вийшла у кваліфікаційний етап фіналу Кубка Біллі Джин Кінг.

4. Манчестер Сіті програв у матчі АПЛ, пропустивши на 98-й хвилині. Команда Хосепа Гвардіоли не зуміла піти на перерву у гарному настрої.

5. Шахтар близький до підписання грузинського захисника. Гіоргі Гочолеїшвілі може продовжити кар'єру в Україні.

6. ФОТО. Віталій Миколенко отримав травму у матчі АПЛ. Українця замінили у першому таймі.

7. Подати таблетки? Ердоган заявив, що Захід нападає на росію. Також президент Туреччини сказав, що росія – незвичайна держава, потужна країна.

8. Збірна України поступилася Словенії в овертаймі. Команда Вадима Шахрайчука програла у другому матчі турніру.

9. Расселл виграв спринт у Бразилії, невдача Ферстаппена, успіх Мерседеса. Спринт завершився перемогою британського пілота.

10. Лассіна Траоре попросив не викликати його до збірної Буркіна-Фасо. Форвард хоче якнайбільше зіграти за «Шахтар» до зимової паузи.