ЛЕМПАРД: «Арбітр неправильно зарахував гол, коли травмувався Миколенко»

Головний тренер «Евертона» – про поразку «Борнмуту»

6717
4
Instagram. Френк Лемпард

Головний тренер англійського футбольного клубу «Евертон» Френк Лемпард прокоментував поразку «Борнмуту» в матчі 16-го туру чемпіонату Англії:

«Ми добре розпочали та контролювали гру у перші хвилини. Під час першого пропущеного голу була помилка, але Пікфорд врятував нас кілька разів.

Другий гол арбітр зарахував неправильно, гру потрібно було зупинити, оскільки Миколенко отримав травму. Але ми пропускаємо ці деталі, адже ми грали недостатньо добре. У суперника було більше бажання, ніж у наших гравців, ми робили помилки, яких вони не робили.

Як можна виграти, якщо не забивати? Відсутність голів мене напружує.

Ми опустилися на 17-е місце у таблиці. На початку цього сезону ми, мабуть, були фаворитами на виліт. Була причина, чому ми опинилися там, де і минулого сезону. В АПЛ вам ніхто нічого не подарує. Ваша історія не має значення, ви маєте її заслужити».

Зазначимо, що матч «Борнмут» – «Евертон» завершився з рахунком 3:0 на користь господарів поля. Український захисник «ірисок» отримав травму на 29-й хвилині гри та був змушений залишити поле.

(47)

Анчелотті дав Луніну важливу обіцянку після заяви про повернення Куртуа
Футбол | 25 квітня 2024, 21:40 8

Тренер розраховує на Андрія в Лізі чемпіонів

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»