В Ізраїлі проходить міні-турнір чотирьох у Лізі А Євро-2023 WU-19

862
0
УАФ

Молодіжна жіноча збірна України в Ізраїлі у другому матчі турніру в Лізі А Євро-2023 WU-19 зустрілася з Німеччиною.

У своєму стартовому поєдинку першого раунду відбору Євро-2023 WU-19 молодіжна жіноча збірна України у групі А6 на стадіоні «Шефаїм» зіграла внічию з Австрією (1:1). Сьогодні ж підопічні Валерія Паламарчука на цій же арені протистояли команді Німеччини – шестиразовому чемпіону Європи та триразовому чемпіону світу у цій віковій категорії.

Після безгольового першого тайму вже на початку другого українки повели в рахунку. Вікторія Радіонова на 54-й хвилині спрямувала м'яч у порожні ворота суперника. Перевага синьо-жовтих трималася досить довго, однак на 81-й хвилині Клара Фреліх ударом з далекої відстані засмутила голкіпера. Більше того, на першій компенсованій хвилині Кора Цикай принесла перемогу німецькій команді.

Отже, прикра поразка – 1:2, і збірна України посідає третю сходинку в групі А6. Наступний поєдинок першого раунду відбору синьо-жовті проведуть 14 листопада проти Ізраїлю.

Загалом у Лізі А виступають 28 команд (у тому числі вісім, які перейшли з Ліги B за підсумками другого раунду відбору сезону-2021/2022, що завершився цієї весни). Вони розбиті на сім груп. Команди кожної групи грають на одній арені у форматі міні-турнірів. Збірні, які посядуть четверті місця, продовжать сезон у другому раунді в Лізі В.