ДУЛУБ: «Щоб зняти тиск на гравців, показали їм пару фільмів»

Головний тренер «Львова» прокоментував перемогу в дербі над «Рухом»

794
2
ФК Львів. Олег Дулуб

Головний тренер «Львова» Олег Дулуб прокоментував перемогу у львівському дербі над «Рухом» (2:1) у 12-му турі УПЛ:

«Враження позитивні, але подвійні. Добре розпочали, добре зіграли першу половину, але була знервованість у другій половині гри. Дякую хлопцям за перемогу.

Такі матчі виграє захист. У першому таймі не припустилися помилок і не дали жодного шансу. А після перерви була знервованість. Розбиратимемося.

Це стратегічно важлива перемога. Нам треба очки набирати у кожному матчі. Будь-яка перемога дає три очки. Намагалися зняти психологічний тиск на гравців, показали їм кілька фільмів.

І нам усе вдавалося у першому таймі. А у другому таймі пропустили гол від гравця, про якого нічого не знали. Але добре, що гра закінчилася перемогою».