Юліан НАГЕЛЬСМАНН: «У нас дуже гарне поєднання якості та бажання»

Наставник «Баварії» – про перемогу над «Вердером»

142
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Юліан Нагельсманн

Головний тренер мюнхенської «Баварії» Юліан Нагельсманн прокоментував гру підопічних у 14-му турі чемпіонату Німеччини з «Вердером», у якій баварці здобули перемогу з рахунком 6:1.

«В даний час у нас дуже гарне поєднання якості та бажання. Гра була важка, коли рахунок зрівнявся і ми не забили пенальті. Але ми зберігали спокій, зібраність і забили три голи до перерви. У другому таймі ми дозволили собі трохи розслабитись. Загалом ми добре зіграли для вболівальників. Знімаю капелюх перед командою, він грає дуже добре.

Голи – це те, що робить футбол таким захоплюючим. Сорок сім голів у Бундеслізі, четверта домашня перемога поспіль, у якій ми забили щонайменше чотири голи – це абсолютно екстраординарно», – заявив Нагельсманн.

«Баварії» у таблиці Бундесліги посідає 1 місце, маючи 31 очко.

Раніше стала відома реакція Юліана Нагельсманна на жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, де на «Баварію» чекають зустрічі з «ПСЖ».