Треш в Аргентині. 10 вилучень у фіналі та дострокове завершення матчу

«Расінг» виграв трофей чемпіонів Аргентини

2984
0
Instagram

У ніч із 6 на 7 листопада відбувся фінал Трофея чемпіонів Аргентини, в якому зустрічалися «Бока Хуніорс» та «Расінг».

В основний час команди не змогли виявити переможця та з рахунком 1:1 перевели зустріч у екстра-тайми. У додатковий час переможний гол забив футболіст «Расінгу» Карлос Алькарас на 119-й хвилині.

Відразу після голу на футбольному полі спалахнула сутичка, внаслідок якої головний арбітр зустрічі Факундо Тельо вилучив 7 гравців – двох у складі «Расінгу» та п'ятьох у «Бока Хуніорс». Це призвело до дострокового завершення матчу через малу кількість футболістів на полі.

Зазначимо, що було показано 10 червоних карток гравцям і одну червону – тренеру «Бока Хуніорс».

Трофей чемпіонів Аргентини

«Бока Хуніорс» – «Расінг» – 1:2 (завершено достроково)

Голи: Бріаско, 19 – Рохас, 22, Алькарас 118

Вилучення: Вілья, 90+5, Адвінкула, 120+5, Самбрано, 120+6, Гонзалес, 120+7, Фабра, 120+8, Бенедетто, 120+8 – Карбонеро, 90+5, Алькарас, 120+4, Галван, 120+6

(9)

Став відомий 6-й клуб, який кваліфікувався до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 26 квітня 2024, 07:31 0

«Феєнорд» гарантував собі участь у головному єврокубкому турнірі наступного сезону