Слідкуйте за церемонією у Ньоні 7 листопада о 15:00 за Києвом

25845
1
УЄФА

Жеребкування пар 1/16 фіналу – першого раунду плей-оф – відбудеться у Ньоні у понеділок, 7 листопада, початок – о 15:00 за київським часом.

У жеребкуванні беруть участь 16 клубів: вісім володарів других місць на груповому етапі Ліги конференцій та вісім володарів третіх місць на груповому етапі Ліги Європи. Переможці стикових матчів приєднаються у 1/8 фіналу до переможців груп Ліги конференцій.

Жеребкування плей-оф Ліги конференцій
Дивитися трансляцію
Трансляція матчу В ефірі

Власники других місць на груповому етапі (сіяні)

• ЧФР Румунія

Власники третіх місць на груповому етапі Ліги Європи (несіяні)

• «Шериф» Молдова

Представники однієї національної асоціації у стикових матчах зустрітися не можуть.

Команди проведуть по матчу вдома та на виїзді. Сіяні команди гру у відповідь проведуть вдома. Якщо після закінчення основного часу матчу у відповідь рахунок за сумою двох зустрічей буде рівний, будуть призначені два додаткові тайми по 15 хвилин. Якщо у додатковий час команди не забили або забили однакову кількість м'ячів, то для визначення переможця у парі буде проведено серію 11-метрових.

Перші матчі 1/16 фіналу заплановані на 16 лютого, поєдинки у відповідь відбудуться за тиждень – 23 лютого.

Переможці восьми пар 1/16 фіналу приєднуються у 1/8 фіналу до переможців груп Ліги конференцій. Жеребкування цієї стадії заплановано на 24 лютого. Команди, що програли, завершать єврокубковий сезон.

Фінал Ліги конференцій-2022/2023 пройде 7 червня на «Еден Арені» у Празі.

Відеотрансляція жеребкування 1/16 фіналу Ліги конференцій розпочнеться 7 листопада о 15:00 за Києвом на офіційному сайті УЄФА.

(115)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 03:30 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»

6:0, 6:0. Відома наступна суперниця Ястремської в Мадриді
Теніс | 25 квітня 2024, 19:15 9