Гаррі КЕЙН: «Не панікуватимемо, все має налагодитися»

Форвард «Тоттенгема» – про поразку від «Ліверпуля»

764
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаррі Кейн

Нападник «Тоттенгема» Гаррі Кейн прокоментував поразку від «Ліверпуля» (1:2) в матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги.

«Ми були недостатньо крутими у першому таймі, за що нас і покарав суперник. Ми боролися до кінця, знаючи, що якщо забили один, то зможемо забити й другий, але це не вдалося. Дуже сумно.

Не думаю, що ми зіграли жахливо, але нам слід краще контролювати матчі. «Ліверпуль» чудово реалізував два моменти у першому таймі, однак у другому ми були сильнішими. Не панікуватимемо, все має налагодитися», - сказав Кейн.