З великими труднощами. ПСЖ здобув перемогу над Лор'яном

Без Ліонеля Мессі парижани ледве виграли

924
0
Twitter

У неділю, 6 листопада, у матчі 14-го туру французької Ліги 1 паризький «ПСЖ» здійснив візит до «Лор'яна». Зустріч завершилася перемогою гостей із французької столиці, які забили вирішальний гол на 81-й хвилині.

У матчі «ПСЖ» не зміг допомогти нападник Ліонель Мессі, якому рішенням лікарів було надано відпочинок. Без аргентинця підопічні Крістофа Галтьє були близькі до невиграшу.

На 9-й хвилині Неймар вивів «ПСЖ» вперед, а у дебюті другого тайму гравці «Лор'яна» відігралися – 1:1. Гра йшла до підсумкової нічиєї, незважаючи на неабияку перевагу парижан. Але на 81-й хвилині з передачі Неймара автором переможного для «ПСЖ» голу став Данилу. 2:1.

«ПСЖ» у таблиці Ліги 1 займає 1 місце із 38 очками. Другим іде «Ланс», який має 33 пункти. «Лор'ян» на 4 позиції з 27 очками.

Чемпіонат Франції. 14-й тур

Лор'ян – ПСЖ – 1:2

Голи: Неймар, 9 (0:1). Моффі, 53 (1:1). Данилу, 81 (1:2).

Події матчу

81’
ГОЛ ! М'яч забив Данілу Перейра (ПСЖ).
53’
ГОЛ ! М'яч забив Терем Моффі (Лор’ян).
9’
ГОЛ ! М'яч забив Неймар (ПСЖ).
(1)

Хаві прийняв несподіване рішення. Барселоні не потрібно шукати нового коуча
Футбол | 24 квітня 2024, 22:25 10

Легенда «синьо-гранатових» провів зустріч із керівництвом та вирішив залишитися в клубі!

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися