Холанд на 95 хвилині врятував Манчестер Сіті, яскрава перемога Де Дзербі

Команда Хосепа Гвардіоли зуміла виграти завдяки пенальті

35912
3

«Манчестер Сіті» у матчі чемпіонату Англії ледь не втратив очки у грі проти «Фулхема». Команда Хосепа Гвардіоли після вилучення Канселу на 26-й хвилині була змушена грати у меншості.

На гол Альвареса лондонці відповіли влучним ударом Перейри з пенальті. У другому таймі на поле вийшов Ерлінг Холанд, який оформив красивий гол ударом головою, але VAR скасував це взяття воріт через офсайд.

Зрештою, Ерлінг забив і знову врятував свою команду. Це сталося на 95-й хвилині ударом з пенальті.

Відзначимо нічию «Брентфорда» на полі «Ноттінгем Форест». У складі гостей продовжуємо чекати на дебют в АПЛ Єгора Ярмолюка, який знову був у заявці на матч, але на поле не вийшов.

Серед інших результатів виділимо успіх «Брайтона». Команда Роберто Де Дзербі виграла 3:2 і тримається у топ-6.

Чемпіонат Англії. 15-й тур

Манчестер Сіті - Фулхем 2:1
Голи: Альварес, 17, Холанд, 90+5 (з пен) - Перейра, 28 (з пен)

Вилучений: Канселу, 26

Ноттінгем Форест - Брентфорд 2:2
Голи: Гіббс-Вайт, 20, Йоргенсен, 90+6 (у свої ворота) - Мбеумо, 45 (з пен), Вісса, 75

Вулверхемптон - Брайтон 2:3
Голи: Гедеш, 12, Невеш, 35 - Лаллана, 10, Мітома, 44, Гросс, 83

Лідс - Борнмут 4:3
Голи: Родріго, 3 (з пен), Грінвуд, 60, Купер, 68, Саммервіль, 84 - Таверньє, 7, Біллінг, 19, Соланке, 48