Героєм матчу став 21-річний Андрій Шевченко

1439
3
Twitter

Дата 5 листопада 1997 року вписана у славетну історію київського «Динамо» на віки. Вона є, можна сказати, однією із знакових у літописі клубу та особисто її легендарного екс-нападника Андрія Шевченка.

Рівно 25 років тому цього дня «Динамо» у матчі 4-го туру групової стадії Ліги чемпіонів прибуло до столиці Каталонії для зустрічі із «Барселоною». Раніше команда Валерія Лобановського у Києві обіграла «блауграну» з рахунком 3:0. У таборі «гранатових-синіх» вважали те фіаско випадковим, і чекали від підопічних Луї ван Гала на реабілітацію.

Чекали, але не дочекалися. «Динамо» розгромило «Барселону» з рахунком 4:0! Шевченко спочатку оформив дубль, а потім відзначився і втретє, реалізувавши пенальті, який сам і заробив. Все це сталося ще до перерви. А у другому тайму гол Сергія Реброва підбив підсумок над черговим побиттям «Барселони».