| Оновлено 31 жовтня 2022, 13:08
4881
0

Сергій РЕБРОВ: «У нас було багато помилок. Ми не виявили бажання перемогти»

Головний тренер «Аль-Айна» прокоментував поразку команди в матчі з «Шабаб Аль-Ахлі»

4881
0
ФК Аль-Айн. Сергій Ребров

Головний тренер «Аль-Айну» Сергій Ребров прокоментував поразку команди в матчі 8-го туру чемпіонату ОАЕ проти «Шабаб Аль-Ахлі»:

«Ми припустилися багато помилок під час матчу і не вийшли на той рівень, який дозволив би нам перемогти. Команда господарів заслужила перемогу в матчі.

Наша реакція не була на належному рівні, і ми не виявили сильного бажання здобути три очки. Нам треба проаналізувати виступ і переглянути себе під час підготовки до наступних поєдинків, щоб повернутися на шлях перемог».

Зазначимо, що український легіонер Андрій Ярмоленко вийшов із перших хвилин і на десятій хвилині допоміг своїй команді забити, але гра завершилася з рахунком 1:2 на користь господарів.