| Оновлено 28 жовтня 2022, 23:51
727
0

Стали відомі всі учасники групового етапу чоловічої Ліги чемпіонів

Болгарський «Хебар» та португальська «Бенфіка» здобули перемоги і у других матчах кваліфікації

727
0
CEV

Завершилися всі три раунди кваліфікації чоловічої Ліги чемпіонів з волейболу, за підсумками якої визначилися два останні учасники основного етапу. Нагадаємо, що у третьому раунді за дві заповітні путівки боролися чотири команди.

В повторних матчах болгарський «Хебар» та португальська «Бенфіка» знову перемогли своїх суперників. Перші в гостях обіграли хорватську «Младость» із Загреба 3:1. У складі господарів майданчику виступав український зв’язуючий Дмитро Долгополов, який провів усю гру та набрав 3 очки.

Також вдруге виграла «Бенфіка» у фінського клубу «Форд Леворанта» (Састамала). І знову у чотирьох партіях.

Ліга чемпіонів з волейболу. Чоловіки
Третій раунд кваліфікації. Другі матчі. 26-27 жовтня
«Младость» (Загреб, Хорватія) – «Хебар» (Пазарджик, Болгарія)

1:3 (28:26, 20:25, 17:25, 10:25)
Перший матч – 1:3

«Бенфіка» (Лісабон, Португалія) – «Форд Леворанта» (Састамала, Фінляндія)
3:1 (25:16, 20:25, 25:23, 25:18)
Перший матч – 3:1

Матчі основного етапу чоловічої Ліги чемпіонів, де у 5 групах виступлять 20 команд, розпочнуться 8 листопада.

Нагадаємо, що в жіночій Лізі чемпіонів нашу країну представлятиме «Прометей» із Дніпропетровської області, який одразу розпочне виступи з групового етапу. Перша гра відбудеться 7 грудня. У чоловіків обидва українські клуби беруть участь у Кубку Виклику. «Епіцентр-Подоляни» з Городка Хмельницької області в 1/32 фіналу двічі переміг словенський клуб «Меркур» (Марибор) 3:0 та 3:2 і тепер у 1/16 фіналу зіграє з іспанським клубом «Мелілья». З цього ж раунду у Кубку Виклику стартуватиме дніпровський «Прометей». Він зустрінеться з командою «Хапоель» (Мате-Ашер, Ізраїль).

Ігри 1/16 фіналу відбудуться в період з 8 по 10 листопада та в період з 15 по 17 листопада.