Будівельник розгромив Говерлу, БІПА зробила камбек та перемогла Дніпро

27 жовтня відбулися два матчі Суперліги в Івано-Франківську

946
0
ФБУ

Київський Будівельник здобув розгромну перемогу над Говерлою в завершальному матчі івано-франківського баблу Суперліги.

Будівельник позначив свою перевагу з перших хвилин матчу, маючи перевагу над суперником у всіх компонентах. Вже наприкінці першої чверті перевага Будівельника досягла 19 очок, за підсумком першої половини кияни виграли 20:51, а після третьої чверті відрив склав вже 40 очок. Таким він і залишився до кінця зустрічі – в останній десятихвилинці фаворит збавив оберти, довівши матч до перемоги.

Одразу п’ятеро гравців Будівельника набрали більше 10 очок, а найрезультативнішим став Максим Нікітін з 16 очками. Відзначимо Сергія Приймака, який ще в першій половині оформив дабл-дабл, а закінчив гру з 14 очками та 10 підбираннями.

Будівельник завершив івано-франківський бабл з двома перемогами в двох матчах, не догравши зустріч з БІПА, де вів після двох чвертей. Говерла в двох домашніх іграх, які вдалось завершити, програла.

Команда БІПА – збірна Одеської області здобула другу перемогу в новому сезоні, здолавши в своєму заключному матчі баблу в Івано-Франківську БК Дніпро.

Дніпряни вдало стартували і, зробивши ривок 18:0 в першій чверті, виграли половину. Але одесити повернулися: стабілізувавши гру в другій чверті, команда Вадима Пудзирея відповіла вже своїм ривком у третій десятихвилинці, яку виграла 23:9. Як результат, вирішальну четверту чверть команди починали за рівного рахунку на табло. І сильнішою наприкінці гри виявилась БІПА, яка грала ширшою ротацією.

Дніпро не зміг як слід зупинити швидкий напад суперника – 18:8 за очками у фаст-брейках на користь одеситів – та трохи гірше атакував з-за дуги. Обидві команди припустилися великої кількості втрат – 22 у БІПИ та 25 у Дніпра. За більшістю показників, окрім підбирань, невеличка перевага була у команди з Одеси, що і вилилось у підсумкову перевагу на табло. Відігравши 14-очкове відставання по ходу гри, БІПА перемогла з рахунком 70:64.

У переможців найефективнішим став Ілля Кабацюра, який до 8 очок додав 8 підбирань, 5 перехоплень, 3 передачі та 1 блок-шот (РЕ 21). БІПА завершила бабл в Івано-Франківську з двома перемогами та одним матчем з Будівельником, який не вдалося завершити через повітряну тривогу. У Дніпра перемог поки що немає, але команда була близька до звитяги у незавершеній грі проти Говерли. Цей матч буде дограно пізніше.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КВФ

Прикарпаття-Говерла – Будівельник – 52:90 (10:29, 10:22, 14:21, 18:18)

Прикарпаття-Говерла: Тимофійчук 0, Аврахов 8, Чугунов 2, Старцев 7, Гуменюк 2 – старт; Лесик 11 + 11 підбирань, Водолазький 9, Лонюк 4, Литвинов 4, Дроздов 3, Гаврилов 2, Стецюра 0

Будівельник: Хохоник 5 + 6 передач, Приймак 14 + 10 підбирань, Кольченко 13, Нікітін 16, Конєв 11 + 6 передач – старт; Сандул 12 + 8 підбирань, Сафонов 7 + 5 підбирань, Кабанов 6, Зайцев 6

БІПА – Дніпро – 70:64 (11:25, 20:18, 23:9, 16:12)

БІПА: Ткаченко 13 + 8 підбирань + 2 перехоплення, Кадигроб 11 – 3 втрати, Кабацюра 8 + 8 підбирань + 5 перехоплень + 3 передачі + 1 блок-шот, Рябчук 5 + 6 підбирань + 6 перехоплень, Товкач 5 – старт, Унгурян 19, Шашков 5, Конєв 2, Горячий 2, Свірський 0

Дніпро: Тимофеєнко 17 + 10 підбирань + 4 перехоплення – 4 втрати, Заркудаєв 12 + 8 підбирань – 3 втрати, Джеріхов 11, Загреба 8 – 4 втрати, Сорочан 6 + 4 підбирання – старт, Бачурін 5, Тарасенко 3 + 5 підбирань, Мартинов 2, Бібіков 0, Шкода 0