| Оновлено 27 жовтня 2022, 12:24
2143
4

Антоніо КОНТЕ: «VAR завдає великої шкоди футболу»

Головний тренер «Тоттенгема» прокоментував скасований гол Кейна в матчі ЛЧ проти «Спортінга»

2143
4
Instagram. Антоніо Конте

Головний тренер «Тоттенгема» Антоніо Конте прокоментував скасований гол Гаррі Кейна на 96-й хвилині матчу Ліги чемпіонів проти «Спортінга»:

«Думаю, що м'яч був перед Кейном, а гол – це гол. Не розумію лінії, які вони намалювали. Дуже важко коментувати це рішення.

VAR завдає великої шкоди. Хочу побачити, чи вони готові на іншому стадіоні топ-команди скасувати такий гол. Я хотів би це знати. Багато несправедливості. Мені не подобається така ситуація.

Другий тайм був позитивний, ми грали з великою інтенсивністю. Ми заслуговували на перемогу, але знаємо, що сталося. Не розумію, чому ми тепер маємо думати про кваліфікацію до плей-оф у наступному матчі, коли могли вирішити це питання ще у цій грі. Коли вигадують такі епізоди – завдають великої шкоди та проблем клубу».

Зазначимо, що матч 5-го туру Ліги чемпіонів «Тоттенгем» – «Спортінг» завершився з рахунком 1:1.