Іспанці здобули важливу перемогу

199
0
ФК Севілья

У матчі 5-го туру групового турніру Ліги чемпіонів іспанська «Севілья» приймала данський «Копенгаген».

Понад годину на табло арени «Рамон Санчес Пісхуан» зберігалися стартові нулі. Розміняв їх на 61-й хвилині Ен Несірі. 1:0.

Мінімальна перевага господарів трималася до останніх хвилин матчу, після чого трансформувалася у великий рахунок. Голи Іско та Монтьєля принесли «Севільї» перемогу над «Копенгагеном» з рахунком 3:0.

У складі «Копенгагеном» у компенсований час гри з поля був вилучений колишній гравець донецького «Шахтаря» Хочолава.

У таблиці групи G «Севілья» із 5 очками посідає 3 місце, «Копенгаген» йде четвертим, маючи 2 пункти. Лідирує у квартеті «Манчестер Сіті», у якого 10 очок та путівка до плей-оф. Друге місце у «Боруссії» Дортмунд, яка має 7 пунктів.