Sport.ua зібрав головні події минулого туру в статистичному розрізі

593
0
ФК Динамо Київ

«Дніпро-1» оновлює одразу 4 особисті рекорди, продовживши загальну гольову та безпрограшну серії до 14 матчів (+13=1), безнічийну гостьову – до 12 (+9-3), а переможну на чужих полях – до 7 (м'ячі 17- 3).

Завершується домашня безнічийна серія «Динамо» у баталіях із «Ворсклою», яка склала 16 ігор. Востаннє біло-сині ділили очки з біло-зеленими у рідних стінах ще 22 квітня 2007 року – 1:1.

Динамівці забивають полтавцям 11 ігор поспіль.

Кияни підписують 60-ту мирову на своєму полі.

40-й раз вражає ворота суперників у чемпіонатах України в лавах «Динамо» Віталій Буяльський.

Віталій Буяльський забиває «Ворсклі» в УПЛ більше, ніж будь-кому – 8 м'ячів (7 – за «Динамо», 1 – за «Говерлу»).

Володимир Чеснаков стає 30-м гравцем за роки незалежності, який провів 400 матчів у складі українських команд (ЧУ – 339, КУ – 36, СК – 1, ЄК – 24).

«Олександрія» втретє поспіль бере гору над «Львовом» на своєму полі, забивши в сумі 5 голів і не пропустивши жодного.

Підопічні Юрія Гури святкують 3-тю вікторію поспіль (м'ячі 6-1).

Домашня безнічийна серія чорно-жовто-зелених досягає 17 ігор (+10-7).

Олег Дулуб, який проводив 20-й матч в УПЛ на посаді головного тренера «Львова», зазнає 20-ї поразки у чемпіонатах України, у тому числі 10-ї на чолі львів'ян.

«Львів» не може забити в гостях у «Олександрії» 302 хвилини поспіль.

«Зоря» перемагає «Верес» загалом 4-й раз поспіль (м'ячі 6-0), а в гостях – 3-й (м'ячі 3-0).

Загальна безгольова серія рівнян у поєдинках із луганчанами сягає 389 хвилин, а домашня – 282-х.

«Колос» підписує 10-ту мирову на своєму полі.

Підопічні Ярослава Вишняка повторюють особистий рекорд, не знаючи поразок у рідних стінах 7 ігор поспіль (+5=2).

Павло Оріховський стає 8-м гравцем «Колоса», який провів 50 матчів в УПЛ.

Євген Селін на 357-й хвилині перериває рекордну домашню суху серію ковалівців.

«Інгулець» проводить 50-й матч в елітному дивізіоні.

Червоно-жовті продовжують свою «рекордну» гостьову серію без перемог до 11 ігор (=6-5).

Роман Дебелко на 354 хвилині перериває домашню серію «Кривбасу» без забитих м'ячів.

«Рух» підписує 10-ту мирову на своєму полі.

Жовто-чорні оновлюють власний антирекорд, пропускаючи вдома 5 ігор поспіль.

«Металіст 1925» продовжує свою «рекордну» безвиграшну гостьову серію до 7 матчів (=2-5).

Артем Габелок на 301-й хвилині перериває безгольову серію харків'ян на чужих полях.

250-й матч у чемпіонатах України проводить Юрій Паньків («Рух»), 50-й – Кирило Дришлюк («Олександрія») та Олександр Кучеренко («Інгулець»), 1-й – Микита Кононов («Дніпро-1»).

У другому для себе клубі елітного дивізіону дебютує Данило Скорко («Олександрія»).

15-й м'яч в УПЛ забиває Владлен Юрченко, 5-й – Денис Антюх.

У 3-й команді еліти відкривають гольовий рахунок Роман Дебелко («Кривбас») та Владлен Юрченко («Ворскла»), у 2-й – Денис Антюх («Зоря»), Данило Кравчук («Інгулець») та Євген Селін (« Чорноморець»).

1-й дубль у чемпіонатах України робить Роман Дебелко (у 60-й грі).

Денис Антюх стає автором 150-го голу сезону-2022/23.

5-й пенальті із 6 реалізовує Павло Оріховський.

Третій матч поспіль не йде з поля без гола Олексій Довгий.

У рекордний 30-й раз вилучає гравця господарів арбітр із Дніпра Віталій Романов.