Олександр Кучер переграв свій колишній клуб

4937
4
СК Дніпро-1

В Ужгороді на стадіоні «Авангард» відбувся поєдинок 9-го туру української Прем'єр-ліги, в якому харківський «Металіст» приймав «Дніпро-1». Протистояння Харкова та Дніпра є принциповим не одне десятиліття, тому обидві команди мали намір здобути перемогу. Тим більше, дніпряни після першої третини чемпіонату ведуть боротьбу за чемпіонство в УПЛ.

Харків'яни ж були мотивовані ще й обіграти свого колишнього головного тренера Олександра Кучера, який у міжсезоння разом із функціонером Олександром Красніковим перейшов працювати до клубу з Дніпра. І хоча на котируваннях букмекерів підопічні Олександра Призетка були очевидними аутсайдерами, у першому таймі вони виглядали не гірше за своїх суперників.

Дніпряни загалом створювали більше небезпечних моментів, і окремі з них цілком могли завершитися взяттям воріт, якби не впевнена гра молодого голкіпера харків'ян Ореста Костика. У другому таймі футболісти «Дніпра-1» ще частіше застосовували високий пресинг, завдяки чому мали комфортну перевагу у володінні м'ячем.

«Металіст» загрожував воротам бразильця Макса Валефа набагато рідше, та й гостроти цим моментам не вистачало. Проте організована гра в обороні дозволяла харків'янам утримувати рахунок нічийним та розраховувати на успішну контратаку, адже візаві всіма силами йшли вперед виривати три очки.

І все-таки «Дніпру-1» вдалося забити. На 85-й хвилині Олександр Піхальонок ідеальною передачею вивів на побачення з воротарем Ігоря Когута, який вийшов на заміну, і той без проблем розібрався з Костиком, відкривши рахунок забитим м'ячам у цьому сезоні.

А на передостанній хвилині основного часу номінальні господарі залишилися вдесятьох: Данило Книш був вилучений з поля за шалений стрибок у ноги Руслану Бабенку. Матч завершився мінімальною перемогою дніпрян, після якої в активі лідерів чемпіонату вже 22 очки. «Металіст» з 13 балами поки що залишається на шостому рядку турнірної таблиці.

Далі в календарі «Дніпра-1» надважливий поєдинок групового раунду Ліги конференцій проти кіпрського «Аполлона» з Лімасолу. Зустріч відбудеться вже найближчого четверга.