Україна вийшла до фіналу чотирьох жіночого Євро-2023 з футзалу

Синьо-жовті у останньому матчі групи зіграли внічию з командою Польщі

12360
1
УАФ

Жіноча збірна України з футзалу в основному раунді відбору Євро-2023 зіграла з Польщею внічию (1:1) й утретє в історії пробилася до фінального турніру чемпіонату континенту.

У першій грі групи 2, поєдинки якої приймала польська Познань, синьо-жовті здолали Нідерланди (5:2) у другій – перемогли Хорватію (5:1). У вирішальному матчі підопічні Олега Шайтанова зустрічалися з Польщею. Враховуючи поразку останньої від Нідерландів у другому турі і впевнену перемогу України над Нідерландами, українок влаштовував будь-який результат, окрім поразки з різницею більше, ніж у два м'ячі (на випадок закрутки з особистими зустрічами між трьома претендентами).

Господарки відкрили рахунок у дебюті матчу завдяки індивідуальній майстерності Фрончак. На 15-й хвилині Титова після передачі Дубицької вирівняла становище. По перерві обидві команди могли вирвати перемогу, особливо польки за 17 секунд до фінальної сирени, коли замінили голкіпера польовим гравцем, але українки, які загалом контролювали ситуацію в поєдинку, досягли бажаної нічиєї і утретє стануть учасницями фіналу чотирьох.

Фінальну частину Євро-2023 з футзалу серед жінок за участю чотирьох збірних заплановано на березень 2023 року. Переможцями груп основного раунду відбору стали: Іспанія, Україна, Португалія (або Італія), Угорщина. На Євро-2019 та Євро-2022 українська збірна посідала четверте і третє місця відповідно.