АЛЛЕГРІ: «Тепер Ювентус більш схожий на команду»

Наставник «Ювентуса» – про перемогу над «Емполі»

434
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Массіміліано Аллегрі

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі дав оцінку діям команди у грі 11-го туру чемпіонату Італії з «Емполі» (4:0). Фахівець заявив, що перемога не вийшла для його підопічних легкою.

«Тепер ми більш схожі на команду. Ми добре розпочали цей сезон, а потім зовсім неправильно провели один із ігрових тижнів, і саме це стримує нас у Серії А, тому нам потрібно скоротити це відставання.

Перемога далася непросто, тому що протягом 60 хвилин «Емполі» дійсно змушував нас страждати, вони постійно пресингували і добре грали у пас. Ми могли подвоїти свою перевагу, а також ризикували втратити перевагу. Потім у другому таймі ми активізувалися, «Емполі» трохи відстав і вийшов дуже видовищний матч з великою кількістю моментів», – заявив Алегрі.

«Ювентус» у турнірній таблиці Серії А посідає 7 місце, маючи 19 очок. Його відставання від лідера сезону – «Наполі» – становить сім пунктів.