ФОТО. Роналду психанув та пішов у роздягальню МЮ на 90-й хвилині

Ерік тен Хаг вирішив не випускати Кріштіану на поле у матчі з «Тоттенхемом»

20632
11
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

У матчі 12-го туру чемпіонату Англії «Манчестер Юнайтед» вдома обіграв «Тоттенхем» з рахунком 2:0.

Форвард МЮ Кріштіану Роналду провів весь матч у запасі за рішенням тренера. На 90-й хвилині Роналду демонстративно пішов у роздягальню, коли зрозумів, що на полі не з'явиться.

Наставник МЮ Ерік тен Хааг: «Я розберуся із цим завтра, не сьогодні. Поки що ми святкуємо перемогу».

У господарів переможний гол забив бразилець Фред, який виступав за «Шахтар» із 2013 по 2018 роки. Успіх господарів поля закріпив Бруну Фернандеш на 69-й хвилині.