Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Україна. Прем'єр Ліга
| Оновлено 22 жовтня 2022, 03:53
8793
11

Фабріціо РОМАНО: «Сума відступних за Мудрика може сягати 60-65 млн»

В іноземного журналіста немає сумнівів у тому, що ціна на українця зростає

| Оновлено 22 жовтня 2022, 03:53
8793
Фабріціо РОМАНО: «Сума відступних за Мудрика може сягати 60-65 млн»
shakhtar.com. Михайло Мудрик

Відомий італійський журналіст та інсайдер Фабріціо Романо поділився думкою про прогрес, якість виступів та потенційну вартість вінгера «Шахтаря» та збірної України Михайла Мудрика.

«Я продовжую отримувати задоволення від спостережень за розвитком Михайла Мудрика — його виступи у Лізі чемпіонів цього сезону були чудовими!»

«Це гравець, вартість якого, швидше за все, різко зросла з літа. У серпні донецький «Шахтар» хотів за нього близько 50 мільйонів євро. Певно, тоді 40 мільйонів євро плюс надбавки було достатньо».

«Сьогодні я впевнений, що вони хочуть понад 50 мільйонів євро за свою зірку, можливо, сума відступних може досягати 60-65 мільйонів євро», - написав Романо.

Оцініть матеріал
(70)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Сім перемог Арсенала. Як виглядає турнірна таблиця Ліги чемпіонів
Футбол | 21 сiчня 2026, 06:23 0
Сім перемог Арсенала. Як виглядає турнірна таблиця Ліги чемпіонів

20 січня відбулися матчі 7-го туру ЛЧ, каноніри вийшли напряму до 1/8 фіналу

Олег САЛЕНКО: «Ніхто не знає, навіщо його взагалі купували в Динамо»
Футбол | 21 сiчня 2026, 08:33 3
Олег САЛЕНКО: «Ніхто не знає, навіщо його взагалі купували в Динамо»

Колишній гравець київського клубу оцінив трансфер Владіслава Бленуце та перспективи легіонера

Коментарі 11
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Алексей Петров
Мудрик в каждом матче либо забивает, либо делает ассист. В хорошей атакующей команде с атакующими игроками более высокого уровня он может очень ярко заиграть 
BARA.bass
Это было понятно для тех кто хоть немного разбирается в футболе. Я говорил что Шахтер правильно сделал что не продал Мудрика летом, за групповой этап его цена как минимум поднялась на 10-15 млн, что и написал РОМАНО, и пользы он принёс достаточно команде. Так что собаки лают, а караван идёт вперёд.
avk2307
Шахтер не продал Мудрика правильно летом. Без него в начале УПЛ он потерял бы очков 6 не меньше. И в ЛЧ толк от него был но не в каждой игре.
А Романо платят за каждую фамилию в его обзоре. А если не платят, то его спрашивают, а он не рассказывает или делает вид что не знает. Кто смотрел программу на УЕФА с его участием по последним часам трансферного рынка поймет.
Это такой себе знаток (брокер) от футбола. Ему за это деньги платят, он типа рассказывает последние новости(слухи). 
GloryUkraine
Хоч би хтось назвав приблизно реальну ціну, а не фантастичну.
alex73776
Ахметка приплатив тому Роману,ось він і рекламує ,та що там,давайте вже за 100лімонів щоб округлити))
WladWest
Оно явно переоценено.
Злий Глобинець
100%. Он Фредеріко Родрігеса продали в МЮ в 2018 за 60 мільйонів фунтів. А наш Михайло як мінімум не гірший в результативності - і за голами, і за асистами.