697
2
ФК Шахтар

Головні події 7-го туру УПЛ – в нашому традиційному огляді.

«Шахтар» здобуває 40-ву перемогу над «Динамо» за роки незалежності (ЧУ – 26, КУ – 9, СК – 4, ЄК – 1).

Гірники святкують загалом 5-ту вікторію поспіль (м'ячі 13-3), а на своєму полі - 3-тю (м'ячі 6-2).

Загальна безпрограшна серія помаранчево-чорних сягає 21-го матчу (+18=3), а домашня – 12 (+11=1).

Команди Ігора Йовічевіча з 7-ї спроби вперше перемагають підопічних Мірчі Луческу (раніше – 1 нічия та 5 поразок).

450-й матч у кар'єрі на клубному рівні проводить Тарас Степаненко (ЧУ – 321, КУ – 33, СК – 11, ЄК – 85).

М'яч, забитий Олександром Зубковим, стає 600-м, пропущеним «Динамо» в українських чемпіонатах.

Мірча Луческу проводить 50-й матч в УПЛ на чолі «Динамо» (+37=8-5, 114-33).

Мірча Луческу зазнає 40-ї поразки в чемпіонатах України.

Динамівці забивають на чужих полях 12 матчів поспіль.

Гол Олександра Зубкова перериває суху серію біло-синіх на 318-й хвилині.

50-й матч у кар'єрі проводить Олександр Сирота (ЧУ – 28, КУ – 3, СК – 2, ЄК – 15, ЗУ – 2).

Воротарі «Динамо» виграють 20-ту пенальтійську дуель в УПЛ.

«Дніпро-1» здобуває 40-ву перемогу в українських чемпіонатах.

Дніпряни оновлюють клубні досягнення, відсвяткувавши загалом 12-ту вікторію поспіль (м'ячі 33-4), а на чужих полях – 6-ту (м'ячі 16-3).

Синьо-біло-блакитні продовжують дві рекордні безнічийні серії: загальну – до 23-х матчів (+19-4), а гостьову – до 11 (+8-3), але завершують «суху»: загальну - на 647-й хвилині, а гостьову – на 377-й.

«Дніпро-1» забиває 12 матчів поспіль.

«Рух», який провів 50-й матч в УПЛ, зазнає 10-ї поразки за Леоніда Кучука.

Таллес стає автором 100-го голу команд Леоніда Кучука у чемпіонатах України, а Олексій Довгий – 50-го «Руху» в елітному дивізіоні.

Жовто-чорні повторюють особистий антирекорд, пропускаючи 8 поєдинків поспіль.

Максим Прядун стає автором 4-го дубля «Металіста» у ворота «Ворскли». При цьому перший його гол на 487-й хвилині перериває безгольову серію жовто-синіх у поєдинках із біло-зеленими, а також стає 900-м, пропущеним полтавцями у чемпіонатах України.

Олександр Каплієнко забиває 30-й домашній м'яч «Металіста» «Ворсклі», а Андрій Кравчук – 20-й гостьовий «Ворскли» «Металісту».

«Минай» продовжує дві свої домашні «рекордні» серії: безвиграшну - до 12 матчів (=7-5) і з пропущеними голами – до 8.

Олег Вишневський на 333-й хвилині перериває загальну безгольову серію закарпатців та на 329-й – домашню.

«Верес» підписує 20-ту мирову в УПЛ.

«Львів» пропускає 20-й м'яч із пенальті.

250-й матч у чемпіонатах України проводить Артем Громов («Дніпро-1»), 1-й - бразилець Вандел («Металіст 1925»).

У 6-му для себе клубі елітного дивізіону дебютує Павло Полегенько («Львів»), у 2-му – Тарас Дмитрук («Минай»).

15-й м'яч в УПЛ забиває Олексій Довгий, 10-й – Олександр Зубков, Максим Прядун та Данило Сікан, 5-й Владислав Ванат.

ФК Динамо

У 5-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Олексій Довгий («Рух»), у 2-й - Владислав Бугай («Львів») та Андрій Кравчук («Ворскла»).

2-й дубль в українських чемпіонатах робить Максим Прядун.

4-й матч поспіль не йде з поля без гола Артем Довбик.