Україна. Прем'єр Ліга
|
830
0

648 хвилин без пропущених голів. Дніпро-1 встановив новий клубний рекорд

Олексій Довгий перервав неймовірну серію Макса Валефа

СК Дніпро-1

16 жовтня відбувся матч 7-го туру чемпіонату України з футболу між «Рухом» та «Дніпром-1» (2:3).

Гол, забитий Олексієм Довгим у ворота Макса Валефа на 30-й хвилині зустрічі «Рух» – «Дніпро-1», перервав рекордну «суху» серію дніпрян в УПЛ. Вона тривала 648 хвилин і почалася ще минулого сезону.

До цього востаннє «Дніпро-1» пропускав у Прем'єр-лізі 6 грудня 2021 року на 12-й хвилині матчу проти «Чорноморця» (відзначився Євген Ісаєнко). Після цього у чемпіонаті 2021/22 «Дніпро-1» встиг провести «сухий» матч проти «Маріуполя» (3:0) – в обох зустрічах у воротах стояв Валентин Кожокару.

Вже у поточному чемпіонаті 2022/23 Макс Валеф провів п'ять «сухих» матчів поспіль («Динамо» – 3:0, «Верес» – 2:0, «Металіст 1925» – 3:0, ФК «Львів» – 3:0, «Зоря» – 3:0) та ще 30 хвилин тримав ворота під замком у грі з «Рухом».

Таким чином Макс Валеф встановив особистий рекорд на рівні 480 хвилин, а загальний клубний «сухий» рекорд тепер дорівнює 648 хвилинам.