Донна Векич повернулася в першу півсотню

1556
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Іга Свьонтек та Донна Векич

Минулого тижня жінки зіграли два турніри. На більш престижних змаганнях WTA 500 у Сан-Дієго перемогла перша ракетка світу Іга Свьонтек. Вона відірвалася від другого місця на 6280 очок. Фіналістка Донна Векич повернулася до першої півсотні – 47-ме місце.

На турнірі у Клуж-Напоці перемогла кваліфаєрка Анна Блінкова, це дозволило їй знову зайняти місце у першій сотні. На 11 позицій піднялася і фіналістка Жасмін Паоліні (67).

У першій десятці одна велика зміна - Паула Бадоса опустилася з четвертої позиції на восьму.

Топ-10 рейтингу WTA

Щодо українок, то Ангеліна Калініна піднялася на два рядки, Дарина Снігур – на один. Інші наші топові спортсменки трохи втратили. Даяна Ястремська найближчим часом ризикує знову залишити першу сотню.

Українки у рейтингу WTA

У парному рейтингу Людмила Кіченок зберегла місце у першій десятці.

Топ-10 парного рейтингу WTA

У Чемпіонській гонці Аріна Соболенко піднялася на п'яту сходинку.

Чемпіонська гонка WTA

З українок у Чемпіонській гонці свої позиції покращили Ангеліна Калініна та Даяна Ястремська.