Вдруге поспіль виграти не вдалося

3431
0
handball.net.ua

Після стартової перемоги над Фарерами очікування перед матчем з румунами були тривожними. Хоча наші географічні сусіди і були на жеребкуванні в третьому кошику, але історично це дуже міцна команда. Букмекери вважали їх явним фаворитом матчу.

І всі очікування справдилися. З перших хвилин господарі пішли в атаку, а наші почали нервувати. Впевнена гра голкіпера Янку, наша погана реалізація та кинджальні атаки румунів постійно тримали розрив в рахунку плюс-мінус три пункти. Врешті-решт наш тренерський штаб випустив замість Терехова на ворота Геннадія Комка, але це ситуації не змінило. Виходило грати тільки фрагментами.

Друга половина тривала в тому ж ключі. В очах тренерського штабу були спершу хвилювання, тоді безнадія, а тоді втома - результат був очікуваний, останні хвилин 10-15 можна було б не грати. Опущені руки українців дали можливість румунам робити різницю досить непристойною і лише наприкінці наші трохи скоротили. Навіть виділити нема кого в складі збірної України.

34:26 - продовження відбору буде аж навесні.