Вікторія Мотрічко посіла третє місце на чемпіонаті Європи у Кортрейку

336
0
European Draughts Championship 2022

Чоловіча та жіноча збірні України здобули срібні медалі чемпіонату Європи з шашок-100, який відбувся із 3 до 9 жовтня в бельгійському місті Кортрейк.

У змаганнях з класичної гри взяли участь 9 спортсменів з України. Лідеру чоловічої збірної Юрію Анікєєву (Харків) не вистачило одного очка, щоб претендувати на топ-трійку, й він поділив 5–7 місця, набравши 11 очок із 18 можливих (турнірна таблиця).

Бронзову медаль у жіночому турнірі здобула Вікторія Мотрічко з Одеси. Українка набрала однакову кількість очок (по 12 із 18) разом із двома польськими спортсменками й за додатковими показниками стала бронзовим призером (турнірна таблиця).

В командних заліках і серед чоловіків, і серед жінок українські збірні посіли другі місця. У чоловіків перемогли Нідерланди, а у жінок командний залік виграла Польща.

У чемпіонаті Європи не брали участі спортсмени з рф та білорусі, дискваліфіковані Всесвітньою федерацією шашок (FMJD) через воєнне вторгнення в Україну.

На черзі у збірної України з шашок-100 – етап Кубка світу (16–21 жовтня) та чемпіонати Європи зі швидкої та блискавичної гри (22 та 23 жовтня) у Нідерландах.