Левандовськи врятував гру. Барса та Інтер зіграли неймовірний трилер

В іншому матчі групи «Баварія» на виїзді переграла «Вікторію»

21679
7

12 жовтня у 4-му турі Ліги чемпіонів «Барселона» та «Інтер» зіграли феєричний матч, який завершився внічию (3:3).

«Барса» програвала наприкінці – 1:2 і 2:3, але двічі Роберт Левандовськи зрівняв рахунок в останні 10 хвилин матчу. Причому фінальний результат було встановлено на 90+2 хвилині.

В іншому матчі групи «Баварія» на виїзді переграла «Вікторію» Пльзень (4:2).

Німецький клуб достроково вийшов у плей-оф (12 очок), а «Інтер» (7 балів) та «Барселона» (4 пункти) заочно продовжать боротьбу за друге місце.

Ліга чемпіонів. Група C

4-й тур, 12 жовтня

Барселона (Іспанія) – Інтер (Італія) – 3:3

Голи: Дембеле, 40, Левандовськи, 82, 90+2 – Барелла, 50, Мартінес, 63, Госенс, 89.

Барселона: Тер Штеген, Серджі Роберто (Кессьє, 72), Піке, Ерік Гарсія, Алонсо (Бальде, 72), Бускетс (де Йонг, 63), Педрі, Гаві (Ферран Торрес, 82), Левандовськи, Дембеле, Рафінья (Фаті, 64).

Інтер: Онана, Думфріс, де Врей, Шкріньяр, Бастоні (Ачербі, 85), Дімарко (Дарміан, 67), Мхітарян, Чалханоглу (Гозенс, 76), Барелла (Аслані, 85), Джеко (Белланова, 76), Мартінес.

Попередження: Мартінес (52), де Врей (55), Серджі Роберто (72), Дембеле (78), Мхітарян (84).

Вікторія Пльзень (Чехія) – Баварія (Німеччина) – 2:4

Голи: Влканова, 62, Климент, 75 – Мане, 10, Мюллер, 14, Горецка, 25, 35.