Сандро ТОНАЛІ: «З таким суддівством ми можемо грати у баскетбол»

Хавбек «Мілана» незадоволений вилученням Фікайо Томорі

1674
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Сандро Тоналі

Півзахисник «Мілана» Сандро Тоналі вважає абсурдною червону картку партнерові по команді Фікайо Томорі у матчі Ліги чемпіонів проти «Челсі» (поразка 0:2):

«Під час гри відбувається дуже багато подібних інцидентів. Якщо ви ставите пенальті та показуєте червону картку на 18-й хвилині за такий дотик, то з тим самим успіхом ми можемо грати в баскетбол, де будь-який дотик є фолом. У нас було кілька жовтих карток після безглуздих штрафних у першому таймі.

Ми намагалися грати з гордістю та пристрастю, навіть незважаючи на те, що це було дуже складно за цих обставин. Це розчаровує всіх уболівальників, які прийшли сюди сьогодні ввечері, заповнили стадіон та чекали іншого результату. Ми дякуємо їм за те, що прийшли».

(7)

Шахтар – Чорноморець – 3:0. Гірники у погоні за чемпіонством. Відеоогляд
Футбол | 05 травня 2024, 20:34 1

Дивіться найцікавіші моменти матчу 27-го туру УПЛ

Прокинулись після перерви. Динамо в Києві знищило Колос
Футбол | 05 травня 2024, 17:23 101

Команди провели прісний перший тайм, але в другому колектив із Ковалівки посипався