Гра «Динамо» й «Руху» в Львові була перервана на годину через повітряну тривогу

14318
0
Profimedia. Мірча Луческу

​Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу розповів, що відбувалося під час повітряної тривоги у матчі киян проти «Руху» (3:0) у 6-му турі УПЛ:

«Всі мали йти в укриття. Це досить дивно. Ви йдете з поля, ховаєтесь в укриття й сидите там, дивлячись один на одного, не знаючи, що відбувається. Гравці дивляться у свої телефони, спілкуються з батьками чи родичами з інших регіонів України, отримують інформацію про те, що відбувається. Добре, що все закінчилося без жодних наслідків!

Усі футболісти очікують пройти через такі ситуації. Усі проінструктовані щодо правил поведінки у разі надзвичайної ситуації. Відразу ми йдемо з поля, це вирішує арбітр. А коли знову виходимо на поле, ми зобов'язані підписати якісь документи, що погоджуємося, щоб матч відновився. Я також підписав цей документ.

В Україні і раніше траплялося, що матчі переривали через сигнали тривоги, але зі мною таке сталося вперше. Довелося пережити ще один такий досвід: футбол під час війни!»

На 80-й хвилині підопічні Мірчі Луческу вели 2:0, коли гру було перервано через повітряну тривогу. Суддя відправив обидві команди в укриття, і світло на стадіоні було вимкнено. Матч був відновлений за годину і закінчився з рахунком 3:0 на користь киян.