Едін ТЕРЗИЧ: «З Баварією до останнього вірили, що все можливо»

Наставник «Боруссії» Дортмунд – про матч із «Баварією» (2:2)

291
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Едін Терзич (праворуч)

Головний тренер дортмундської «Боруссії» Едін Терзич висловив думку щодо поєдинку 9-го туру Бундесліги з мюнхенською «Баварією» (2:2).

«Джмелі», нагадаємо, змогли уникнути поразки, програючи під час зустрічі з рахунком 0:2. Вони на голи баварців Горецьки та Сане відповіли влучними ударами Мукоко на 74-й та Модеста на п'ятій компенсованій хвилині гри.

«Гра вийшла дуже напруженою. Зазначу, що у першому таймі ми дуже добре оборонялися та змогли перекрити центр, добре контролювали м'яч. Проте отримали один удар у площину – і суперник повів з рахунком 1:0. Потім, коли підвищилися рівень емоцій та необхідність ризикувати, коли трибуни гнали нас відіграватись, було не так просто підтримувати ігрову дисципліну. І нам потрібно було зберігати обережність, щоб не відкритися зарано. Ми програвали 0:2, але проводили заміни і до останнього моменту вірили, що все можливо. Навіть після не використаного Модестом моменту на 82-й хвилині.

Підсумкова нічия – заслужений результат, тому що наприкінці ми створили багато шансів. Якщо за 0:2 з «Баварією» залишаєшся позаду, зазвичай такі матчі закінчуються з рахунком 0:4 або 0:5. З нами такого не сталося, і ми поставили знак оклику у відповідь на питання про командний менталітет», – заявив Терзич.