Наставник Руха U-19: «Перемогли Заґлембє за рахунок бажання»

Віталій Пономарьов – про вихід до другого раунду Юнацької ліги УЄФА

516
0
ФК Рух Львів. Віталій Пономарьов

Головний тренер «Руху» U-19 Віталій Пономарьов прокоментував нічию із «Заґлембє» (0:0), яка дозволила вийти у другий етап Юнацької ліги УЄФА.

«Радий за хлопців, вони фактично перемогли за рахунок бажання, дуже хотіли досягнути такого результату. Це новий турнір для нас, тому психологічно важко налаштовуватися та проводити такі ігри. Однак після перших нервових хвилин ми перехопили перевагу, хоча не реалізували моменти, все ж домоглися потрібного підсумку гри.

Жовті картки та непризначений пенальті у першому таймі змусили йокнути серце, але другий тайм арбітр добре відсудив, та й ми надалі впродовж більшої частини ігрового часу почувалися вже впевненіше.

Я задоволений діями хлопців. Багато хто думає, що це просто, однак психологія в таких поєдинках відіграє величезну роль. Через це наголошу: хлопці дуже добре зіграли. І така нічия – це для нас перемога.

Важко робити заміни за такого перебігу подій на футбольному полі, як сьогодні, бо треба ще ввійти в складну гру. До того ж, наші футболісти виконували те, що ми їх просили. Тепер будемо готуватися на «Динамо». Я в роздягальні подякував їм за гру, проте наголосив, що тільки в автобусі в дорозі додому вони зможуть порадіти та відпочити, а вже завтра тренування. Попереду в нас іще одна історична подія для «Руху» – матчі другого раунду проти «Ґалатасарая», - сказав Пономарьов.