Інші новини
| Оновлено 29 вересня 2022, 11:43
48
0

Види ставок на хокей із шайбою

Які види ставок можна знайти стосовно до розпису на практично будь-який хокейний матч? 

| Оновлено 29 вересня 2022, 11:43
48
0
Види ставок на хокей із шайбою

Хокей - один із найдинамічніших і найвидовищніших, а отже, найпопулярніших видів спорту. Тож не дивно, що на нього ставлять багато, а букмекерські компанії намагаються запропонувати максимально широкий перелік варіантів. Які ж види ставок можна знайти стосовно розпису на практично будь-який хокейний матч? 

  • Результат зустрічі. Загалом, це максимально стандартна лінія - на те, як закінчиться конкретний поєдинок. Але, у зв'язку з регламентом багатьох турнірів, у лінії можуть виділяти як "результат" основного часу цієї гри, так і те, як усе ж таки він закінчиться, з урахуванням овертайму і, якщо знадобиться, серії булітів - у грі з шайбою заведено, як правило, визначати сильнішого. Тож у лінії часто створюють 2 категорії розпису, відповідно, щодо "регламентного", основного часу (там можлива нічия, тож є 3 різні варіанти події, зокрема й "Х"), а також з урахуванням "ОТ" і булітів (точно буде переможець, тож залишається обирати між "П1" або "П2". Головне - ці види ліній не переплутати;
  • Тотал. Як і скрізь, це парі на результативність, під яким розуміють не точний рахунок, а прогноз, більше чи менше певного показника буде досягнуто. Тотал може бути загальним для всього поєдинку, у конкретному періоді, або навіть за коротший відрізок часу. Як правило, букмекери ділять на "десятихвилинки". Але в хокеї всі події відбуваються швидко, тож і за цей час може багато чого трапитися. Використовуються не тільки загальний, для обох суперників, а й індивідуальний, стосовно результативності строго конкретної команди. Тут теж може бути ставка на весь матч і його окремі частини;
  • Фора - ставки на розрив, що буде в підсумку між суперниками. Має чимало спільного з тоталами, на гандикап можна ставити не тільки на матч загалом, а й на конкретний відрізок, наприклад, 1 період. Якщо застосовуються цілі числа, це "європейський" варіант фори, якщо дробовий - "азіатськими" (записуються як Ф1 (+1) і Ф2 (-0,5). Різниця в тому, чи передбачений варіант із "поверненням" суми парі.
  • Наступний гол. Цікавий вид ставки, що вважається саме "хокейним", і користується чималою популярністю. Цей вид спорту по праву вважається результативним, нульові нічиї в ньому - велика рідкість, та й просто не пропустити бодай 1 команда (так званий "шатаут") може всього кілька разів за повний сезон. Суть ставки в назві: потрібно спрогнозувати в режимі "live", хто із суперників заб'є наступним. Нерідко тут можна знайти дуже цікаві варіанти.
Виталий Петровский
Оцініть матеріал
(1)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
Налаштувати стрічку

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності