Українські спортсмени здобули 6 нагород на чемпіонаті Європи з шашок-100

В італійському місті Бергамо відбувся ЧЄ-2022 серед спортсменів до 27 років

250
0

З 19 до 25 вересня в італійському місті Бергамо відбувся чемпіонат Європи з шашок-100 серед спортсменів віком до 27 років.

У турнірах з класичної, швидкої та блискавичної гри четверо українських спортсменів здобули 6 нагород різної якості (2 золота, 2 срібла, 2 бронзи).

Три медалі для збірної України принесла Віра Попруга із Дніпропетровщини. Вона стала чемпіонкою Європи у класичній та блискавичній грі (бліц), а також здобула бронзову нагороду у швидкій програмі (рапід).

Срібним призером у турнірі з рапід-контролем часу стала Ганна Дмитренко із Запоріжжя.

Дві медалі вибороли українські спортсмени у швидкій програмі у чоловіків. Срібло отримав Денис Меженін із Запоріжжя, а бронзовим призером став Орест Слава із Івано-Франківська.

У чемпіонаті Європи не брали участі спортсмени з рф та білорусі, дискваліфіковані Всесвітньою федерацією шашок (FMJD) через воєнне вторгнення в Україну.

Наступними змаганнями для збірної України з шашок-100 стануть чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок, а також молодіжний чемпіонат світу, що відбудуться у жовтні.