Перша ліга. Епіцентр виграв у Карпат, Полісся вийшло у лідери

Огляд п’ятого туру Першої ліги

3078
0
ФК Карпати

23-25 ​​вересня відбулося сім матчів у рамках п'ятого туру Першої ліги. Тур вийшов дуже цікавим щодо статистики. Усі чотири призначені пенальті були реалізовані. У жодній зустрічі не було зафіксовано результату за голами «обидві заб'ють». У шести із семи поєдинків був зафіксований результат 2:0! Цікаво, що у п'яти із цих шести зустрічей перший тайм завершився з рахунком 1:0.

«Нива» вперше цього сезону здобула перемогу. Тернопільська команда переграла у виїзному матчі «Маріуполь» завдяки голам Зіня та Хруставки. До речі, в матчах за участю «Ниви» найменше забивається м'ячів (на даний момент шість).

«Діназ» у непростому матчі також здобув дебютну вікторію. Підопічні Олександра Головка виграли у «Прикарпаття» з рахунком 1:0 після голу на 51-й хвилині у виконанні Старенького. Зазначимо, що з 55-ї хвилини «Діназ» грав у меншості після того, як червону картку побачив перед собою Мораренко, якому перше попередження рефері зробив перед перервою.

Центральний поєдинок туру відбувся у Львові на стадіоні «Україна», де зустрілися «Карпати» та «Епіцентр». Гості у першому таймі змогли двічі забити у ворота галичан завдяки дублю 21-річного форварда Гірного. У другій половині зустрічі точних ударів не було, тому колектив Сергія Нагорняка здобув виїзну перемогу з рахунком 2:0. Тепер у «Епіцентру» та «Карпат» по 12 очок, і вони ділять другу позицію. Також відзначимо, що у Гірного тепер 4 голи в активі, і він разом із Будківським («Полісся») та Сидоровим («Металург») є лідером у гонці бомбардирів Першої ліги.

Скористалося результатом у Львові «Полісся», яке обіграло з аналогічним рахунком 2:0 «Буковину» та з 13 балами у скарбничці вийшло на перше місце у Першій лізі. Цікаво, що обидва м'ячі житомиряни забили з пенальті, які успішно реалізували Кушніренко та Янаков.

Ще однією командою, яка змогла здобути дебютну перемогу, стала «Полтава». В обласному дербі «муніципали» обіграли «Кремінь» після голів Щербака та Стрєльцова.

Також вперше у сезоні відсвяткував вікторію «Гірник-Спорт», якому протистояв один із лідерів, а саме «Оболонь». Підопічні Ігоря Жабченка виграли зустріч після голів Сьомки та Шинкаренка.

У свою чергу, ЛНЗ переміг у виїзній зустрічі з «Черніговом» також із найпопулярнішим рахунком 2:0. Черкащани завдяки цьому успіху зрівнялися за очками з «пивоварами» з Києва, у яких також 10 балів в активі.

Матч «Скорук» – «Металург» було перенесено. Запорізький клуб на своїй сторінці у Facebook заявив, що зустріч була перенесена з метою безпеки, оскільки збільшилася кількість ракетних обстрілів Запоріжжя, де планувалося провести матч. Цей поєдинок відбудеться пізніше.