Також 4 медалі мають в активі українські спортсмени на ЧС у паравеслуванні

243
0
World Rowing

Українські спортсмени Станіслав Ковальов та Ігор Хмара здобули бронзові нагороди чемпіонату світу з академічного веслування.

Чемпіонат світу 2022 з академічного веслування проходить у місті Рачіце (Чехія).

Український екіпаж двійки парної легкої ваги вирвав бронзу на останніх метрах дистанції. Ковальов та Хмара у напруженій боротьбі зуміли пробитися до трійки призерів, пропустивши вперед лише суперників з Ірландії та Італії.

Також 4 медалі мають в активі українські спортсмени на ЧС у паравеслуванні (1 золото та 3 бронзи). Чемпіоном світу у змаганнях двійок парних став мікст Світлана Богуславська та Ярослав Коюда (клас PR2MIX2X).

Бронзові медалі вибороли чоловіча двійка розпашна без стернового Андрій Сивих, Дмитро Херез (PR3M2-), змішаний екіпаж двійки парної у складі Дар'я Котик та Станіслав Самолюк (PR3MIX2X), а також Анна Айсанова (PR2 W1X).