Нічого не виходить. Дайкс оформив дубль у грі Шотландії з Україною

Перенесений матч Ліги націй у Глазго складається невдало для синьо-жовтих

847
11

​21 вересня о 21:45 на стадіоні Хемпден Парк у Глазго збірна України проводить перенесений матч Ліги націй проти національної команди Шотландії.

Матч мав відбутися ще у червні, але через агресію росії в Україні УЄФА довелося посунути матчі кваліфікації ЧС-2022, і для гри Шотландії з Україною в Лізі націй довелося шукати нову дату.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Україна лідирує у групі (7 очок), випереджаючи Шотландію на один бал (6 пунктів). Тобто у очному матчі збірних визначиться лідер після чотирьох турів.

На 80-й хвилині Ліндон Дайкс подвоїв перевагу в рахунку, вигравши повітряну дуель у Руслана Маліновського.

А на 87-й хвилині він оформив дубль. Все повторилося: Дайкс знову виграв другий поверх після подачі з кутового.

ГОЛ! 2:0. Ліндон Дайкс, 80 хв.

ГОЛ! 3:0. Ліндон Дайкс, 87 хв.

(9)

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча

Золота бутса. Кейн суттєво відірвався. Яке місце посідає Довбик?
Футбол | 24 квітня 2024, 06:25 15