Нічого не виходить. Дайкс оформив дубль у грі Шотландії з Україною
Перенесений матч Ліги націй у Глазго складається невдало для синьо-жовтих
![Нічого не виходить. Дайкс оформив дубль у грі Шотландії з Україною](https://pic.sport.ua/images/news/0/14/185/orig_597023.jpg)
21 вересня о 21:45 на стадіоні Хемпден Парк у Глазго збірна України проводить перенесений матч Ліги націй проти національної команди Шотландії.
Матч мав відбутися ще у червні, але через агресію росії в Україні УЄФА довелося посунути матчі кваліфікації ЧС-2022, і для гри Шотландії з Україною в Лізі націй довелося шукати нову дату.
- Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua
Україна лідирує у групі (7 очок), випереджаючи Шотландію на один бал (6 пунктів). Тобто у очному матчі збірних визначиться лідер після чотирьох турів.
- Sport.ua проводить текстову онлайн-трансляцію матчу
На 80-й хвилині Ліндон Дайкс подвоїв перевагу в рахунку, вигравши повітряну дуель у Руслана Маліновського.
А на 87-й хвилині він оформив дубль. Все повторилося: Дайкс знову виграв другий поверх після подачі з кутового.
ГОЛ! 2:0. Ліндон Дайкс, 80 хв.
ГОЛ! 3:0. Ліндон Дайкс, 87 хв.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Костюк не зуміла вийти у півфінал турніру в Досі, програвши у матчі-трилері](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/middle_738360.jpg)
![Костюк не зуміла вийти у півфінал турніру в Досі, програвши у матчі-трилері](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/small_738360.jpg)
Марта з гідною боротьбою в трьох сетах поступилася Аманді Анісімовій
![Леннокс Льюіс оцінив шанси Дюбуа у реванші проти Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/middle_737972.jpg)
![Леннокс Льюіс оцінив шанси Дюбуа у реванші проти Усика](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/89/small_737972.jpg)
Легенда боксу – про можливий наступний бій Олександра
![Каладзе відреагував на слова Шевченка, що він для нього більше не існує](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/slider_738334.jpg)
![Челсі ухвалив рішення щодо Мудрика. Клуб потратить 80 мільйонів євро](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/slider_738326.jpg)
![Ексзірка Шахтаря сильно підвів. Румунський ФКСБ шокував у Греції ПАОК](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/91/slider_738379.jpg)
Может быть Забарный один раз бы и помешал