Перша ліга. Перемоги Карпат та Оболоні, сім голів від Кременя

Огляд 4-го туру Першої ліги

1300
0
ФК Оболонь

16-18 вересня у рамках 4-го туру Першої ліги відбулося вісім матчів. Для любителів цікавої статистики пропонуємо звернути увагу на той факт, що лише у двох із восьми поєдинків обидві команди забили, а також було показано лише одну червону картку.

«Епіцентр» у поєдинку з «Маріуполем» здобув другу поспіль перемогу під керівництвом Сергія Нагорняка. У матчі, який відбувся на непростому і слизькому полі, господарі здобули перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу на 90-й хвилині у виконанні бразильця Барбоси. Для «Епіцентру» це вже третя вікторія у сезоні.

«Нива» на своєму полі в Тернополі зуміла зіграти внічию 0:0 з «Поліссям», яке до цього три матчі поспіль виграло.

«Діназ» зустрічався на своєму полі з «Карпатами». Першу половину зустрічі виграли господарі поля завдяки голу Коса, який став першим, кому вдалося цього сезону забити у ворота галичан. Але у другому таймі львів'яни зробили камбек завдяки голам Приймака та Дуця, ​​що дозволило їм перемогти з рахунком 2:1. «Зелено-білі» зі стовідсотковим показником, 12 очками, лідирують у турнірній таблиці Першої ліги.

У цікавому західноукраїнському дербі «Прикарпаття» здобуло виїзну перемогу з рахунком 1:0 у матчі з «Буковиною». Вирішальний гол на 89-й хвилині записав до свого активу Стадник.

Також з рахунком 1:0 виграв ЛНЗ у «Полтави». На 19-й хвилині за черкащан точно пробив Полюлях. До речі, на 25-й хвилині ЛНЗ міг збільшити перевагу, але Тищенко не реалізував пенальті.

Вперше цього сезону програв «Металург». У Запоріжжі на «Славутичі Арені» зміг здобути перемогу з рахунком 2:0 «Чернігів». До речі, для чернігівців це дебютна вікторія цього сезону.

Цікавий матч відбувся між «Оболонню» та «Скоруком». До 22-ї хвилини рахунок був 2:1 на користь киян, за яких забили Краснопір та Слободян. У складі гостей точно пробив Малиш. Довго рахунок не змінювався. Але на 86-й хвилині капітан «пивоварів» Покотилюк не без допомоги рикошету відправив м'яч у ворота суперника. У підсумку «Оболонь» перемогла з рахунком 3:1. Столична команда з 10 балами у скарбничці лідирує у групі Б Першої ліги.

А найрезультативніший матч відбувся у Кременчуці, де місцевий «Кремень» розгромно з рахунком 7:0 (!) виграв у «Гірника-Спорт». Цікаво, що перший м'яч господарі поля забили лише на 35-й хвилині – гол у свій актив записав Фальковський. До перерви також встигли точно пробити Азізов та Глоба. У дебюті другого тайму Глоба оформив дубль. На 57-й хвилині Галоян забив п'ятий м'яч у ворота гостей. Галата та Товкач своїми голами засвітили на табло рахунок 7:0!

До речі, колектив з Кременчука після такої яскравої перемоги з 13 голами в активі на даний момент є найрезультативнішою командою Першої ліги. І загалом матчі за участю «Кременя» є найрезультативнішими (у 4 поєдинках забито 19 м'ячів).

Полюлях, 19.

Нереалізований пенальті: Тищенко, 25 («ЛНЗ»).

17 вересня

«Металург» З – «Чернігів» – 0:2
Голи:
Мироненко, 12, Койдан, 84.

«Оболонь» – «Скорук» – 3:1
Голи:
Краснопір, 3, Слободян, 11 (з пенальті), Покотилюк, 86 – Малиш, 22.

Вилучення: Пасічник, 82 («Скорук»).

18 вересня

«Кремінь» – «Гірник-Спорт» – 7:0
Голи:
Фальковський, 35, Азізов, 41, Глоба, 45+1, 50, Галоян, 57, Галата, 74 (з пенальті), Товкач, 84.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ Групи Б

(13)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»